بازیکنان باشگاه ها ، فوتبال آموزان مدرسه فوتبال و مربیان و مدیران باشگاه ها

تمامی کسانی که در فوتبال پایه کشور فعالیت می کنند چه به عنوان مربی و مدیر باشگاه می توانند در این سامانه ثبت نام کرده و پس از اعتبار سنجی اطلاعات از امکانات متنوع آن استفاده نمایند.


چه بازیکن باشید چه مربی در سامانه سرویس هایی به صورت رایگان برای شما فراهم شده است که در مسیر موفقیت شما تاثیر گذار خواهد بود پس پس به شما پیشنهاد می کنیم که در این سامانه ثبت نام کنید و با معرفی آن به دوستان خود به هر چه بزرگتر شدن جامعه کاربری کیکت کمک نمایید زیرا با گسترش کاربران سامانه شانس دیده شدن شما افزایش می یابد.

خیر ، نیازی به تست دادن نیست...!

با توجه به فرآیندهای در نظر گرفته شده در سامانه شما باید در تمرینات و چالش های تعریف شده شرکت نمایید و از خود عکس و فیلم ارسال کنید . این کار به کارشناسان و هوش مصنوعی کیکت اجازه خواهد داد در یک بازه طولانی مدت شما را از نظر تکنیک فردی زیر نظر داشته باشند و در پایان دوره های زمانی مختلف از تعداد مشخصی از بازیکنان که به پیشرفت لازم رسیده اند برای حضور در کمپ حضوری دعوت خواهد شد و منتخبین به تیم های معتبر معرفی می شوند.

بستگی به شما دارد!

این کار کاملا بستگی به شما و باشگاه شما خواهد داشت و در صورتی که پس از ثبت نام درخواست خصوصی بودن اطلاعات را ارسال نمایید کلیه اطلاعات ، مربیان ، بازیکنان و حتی اطلاعات باشگاه شما فقط برای شما و اعضای باشگاه شما قابل مشاهده خواهد بود و بازیکنان شما برای استعدادیابی در نظر گرفته نخواهند شد ولی شما باز هم از قابلیت های دیگر سیستم که برای باشگاه شما ایجاد شده است می توانید استفاده نمایید.


کیکت نخستین سامانه استعدادیابی آنلاین در ایران است که ثبت نام و استفاده از خدمات پایه آن در ایران رایگان است و از تیم پشتیبانی متخصصی بهره می برد لذا رضایت کاربران از خدمات ما از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

کلیه سرویس های مشابه تنها بخش یا قسمتی از امکانات سامانه کیکت را در اختیار شما قرار می دهند اما کیکت یک سیستم  کامل است که می تواند در هر زمینه ای به شما کمک نماید.

خیر !

هدف اصلی کیکت بسیار فراتر از یک سیستم مدیریت باشگاه و مدرسه فوتبال است.ما در تلاش هستیم تا با کمک مدیران ، مربیان و بازیکنان سراسر کشور و با استفاده از تکنولوژی ها یک مشکل اساسی در امر کشف ، مدیریت و پرورش استعداد های کشور را در رشته فوتبال برطرف نماییم.

در این میان علاوه بر اهمیت بسیار بالای این هدف در تلاش هستیم تا دیگر مشکلات باشگاه ها و مدارس فوتبال را بررسی کرده و با ایجاد سیستمی یکپارچه از هزینه های باشگاه ها بکاهیم و امکان تمرکز آن ها بر کشف استعدادهای فوتبالی را فراهم آوریم

بله ! کیکت با اپلیکیشن موبایل هم در کنار شماست :)

تمامی فعالیت های کیکت در حال حاضر در دو بستر وب و موبایل می باشد و شما پس از ثبت نام می توانید از این دو راه وارد پنل کاربری خود شوید . اپلیکیشن موبایل کیکت را از طریق لینک زیر می توانید دانلود نمایید.

خیر !

شما می توانید بدون ثبت باشگاه و اطلاعات مدرسه فوتبال در سامانه فعالیت نمایید.با توجه به اینکه سامانه کیکت از اردیبهشت 1399 به تازگی کار خود را شروع کرده است به زودی امکانات بیشتری برای کلیه مربیان عزیز فراهم خواهد شد پس پیش از هرچیز به جمع مربیان سامانه بپیوندید و از آخرین تغییرات سامانه و امکانات اضافه شده مطلع شوید. 

خیر !

در حال حاضر ثبت نام و استفاده از کلیه خدمات کیکت رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

خیر !

کیکت و کلیه خدمات آن به هیچ ارگان یا نهادی وابسته نیست و به صورت کاملا خصوصی و اختصاصی توسط گروهی از متخصصان ورزشی و برنامه نویسی ایجاد شده است . 

کیکت برای برخی امکانات سامانه اطلاعاتی را از کاربران درخواست خواهد کرد اما این اطلاعات نزد ما محفوظ خواهد بود و بدون رضایت کاربر در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت.